9 клас. 39 Урок. Практична робота №12. Створення таблиць, означення полів за типом даних. Заповнення таблиць значеннями.

Мета: Формувати вміння практичного створювати таблиці і введення вмісту. Формувати вміння розв’язувати типові завдання, формувати творчі вміння. Переносити знання і способи діяльності, життєвого досвіду в нову ситуацію. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: застосування знань, умінь і навичок
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор, браузер, Access 2019.

Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.

2. Актуалізація опорних знань.
1. Які існують способи створення таблиць в Access 2019?
2. Із якою метою таблиці бажано створювати спочатку на папері?
3. Які дії виконуються для зберігання «структура таблиці»?
4. Що розуміють під терміном «структура таблиці»?
5. Чому найчастіше застосовується конструктор створення таблиць?
6. Що називають первинним ключем таблиці?
7. Які первинні ключі називають простими та складними?
8. Для чого потрібно зв'язувати таблиці?

3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)
Показ презентації: «Практична робота №12. Створення таблиць, означення полів за типом даних. Заповнення таблиць значеннями.»

На даному уроці ви будете демонструвати свої знання, вміння та навички. Тема нашої практичної роботи №12. Створення таблиць, означення полів за типом даних. Заповнення таблиць значеннями.

4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок.
1. Створіть базу даних biblioteka з двома таблицями КНИЖКИ і ЧИТАЧІ. У першій таблиці зберігаються дані про книжки бібліотеки, а у другій – дані про їх читачів.
2. Розробіть та уведіть структуру таблиці КНИЖКИ в режимі Конструктора таблиць.
3. Збережіть таблицю КНИЖКИ.
4. Розробіть та уведіть структуру таблиці ЧИТАЧІ в режимі Конструктора таблиць.
5. Збережіть таблицю ЧИТАЧІ.
6. У таблиці КНИЖКИ поле Інвентарний номер визначте як первинний ключ.
7. Установіть зв’язок між таблицями КНИЖКИ й ЧИТАЧІ.
8. Уведіть вміст таблиці КНИЖКИ й перевірте її правильність.
9. Уведіть вміст таблиці ЧИТАЧІ й перевірте її правильність.
10. Результат продемонструйте вчителю.
11. Зробіть висновок про результат роботи.

Практична робота №12






5. Фізхвилинка.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.


6. Підбиття підсумків уроку.
• мені було незрозуміло…;
• у мене виникли такі запитання…;
• я не впорався з такими завданням…;
• мені сподобалось і я буду використовувати…

7. Домашнє завдання.
Повторити вивчений матеріал.

Немає коментарів:

Дописати коментар