9 клас. 37 Урок. Створення таблиць, означення полів і ключів у середовищі СКБД.

Мета: ознайомити учнів із створенням таблиць, означенням полів і ключів у середовищі СУБД Access. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Установити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор, браузер, Access 2019.

Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.

2. Актуалізація опорних знань.
1. Назвіть основні об'єкти Access 2019.
2. Що розміщено в області Усі об'єкти Access?
3. Як можна відкрити створену БД?
4. Поясніть сутність створення бази даних «із нуля».
5. Які основні дії виконуються на вкладці Створення?
6. Назвіть основні системні вимоги для Access 2019.

3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)
Показ презентації: «Створення таблиць, означення полів і ключів у середовищі СКБД.»
 
 На цьому уроці ми продовжимо знайомство із СУБД Access 2019, навчимось створювати таблиці, поля, записи.

4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок.
1. Створити БД Магазини АТБ.
2. Створити дві таблиці.
3. Створити зв’язки між таблицями.
4. Зберегти БД.

5. Фізхвилинка.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.

6. Підбиття підсумків уроку.
1. Які існують способи створення таблиць в Access 2019?
2. Із якою метою таблиці бажано створювати спочатку на папері?
3. Які дії виконуються для зберігання «структура таблиці»?
4. Що розуміють під терміном «структура таблиці»?
5. Чому найчастіше застосовується конструктор створення таблиць?
6. Що називають первинним ключем таблиці?
7. Які первинні ключі називають простими та складними?
8. Для чого потрібно зв'язувати таблиці?

7. Домашнє завдання.
Опрацювати конспект.

Немає коментарів:

Дописати коментар