8 клас. 61 Урок. Розв’язування компетентнісних задач з теми – "Алгоритми роботи з об’єктами та величинами"

Мета:
· навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити розв’язувати компетентнісні задачі ;
· розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
· виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор, Lazarus.

Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Відмічання відсутніх.
Хвилина Патріотичного Виховання.

2. Актуалізація опорних знань.
1. Який вигляд має команда циклу з лічильником?
2. Який вигляд має команда циклу з передумовою?
3. Що таке цикл в алгоритмі?

3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані). Сьогодні у нас: «Розв’язування компетентнісних задач з теми – "Алгоритми роботи з об’єктами та величинами"». Всім бажаю успіхів.

4. Засвоєння нових знань.
В режими «Аварійна ситуація» програма вираховує час який залишився для польоту. Але зверніть увагу на те що в годині 60 хвилин і в програмі результат де буде вказано, що залишилось наприклад 13 годин та 11,333 або 13 годин і 62 хвилини не підходить

5. Фізкультхвилинка.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.


6. Підбиття підсумків.
1. Що Вам вдалося ?
2. Які запитання у Вас виникли?
3. Як можна вдосконалити Вашу програму?

7.Домашнє завдання.
Розв’язати компетентнісну задачу – визначити яким чином до програми можна додати піктограму.

Немає коментарів:

Дописати коментар