8 клас. 28 Урок. Налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду. Практична робота №7. Створення відеокліпу. Додавання відеоефектів, налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду

Мета:
· навчальна: сформувати практичні навики по створенню відеокліпу;
· розвиваюча: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
· виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість

Тип уроку: урок формування умінь і навичок.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор, OpenShot.

Хід уроку: 
1. Організаційний момент.
Привітання. Відмічання відсутніх.
Хвилина Патріотичного Виховання.

2. Актуалізація опорних знань.
1. Як називається програма для створення відеокліпів та відеофільмів?
2. Як додати відео в програму OpenShot?
3. Яким чином додати до монтованого відео переходи та відео ефекти?

3. Вивчення нового матеріалу.
Показ презентації: Налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду. Практична робота №7. Створення відеокліпу. Додавання відеоефектів, налаштування часових параметрів аудіо- та відеоряду. На даному уроці ви будете демонструвати свої знання, вміння та навички.


4. Засвоєння нових знань.
Завдання: Створити відео ролик рекламу за розробленим сценарієм від 1-3 хвилини будь-якої комп’ютерної техніки.

Початковий та середній рівні навчальних досягнень.
1. Знайдіть в Інтернеті фото про комп’ютерноу техніку яку будете рекламувати, збережіть у своїй папці. Скачати пісню для фону у вашому відео.
2. Завантажити програму OpenShot.
3. Імпортуйте в проект: фото, один або декілька пісень для музичного супровіду.
4. Збережіть проект у власній папці.

Достатній рівень навчальних досягнень.
5. Встановіть відео ефекти за бажанням.
6. Налаштуйте відео переходи за бажанням.

Високий рівень навчальних досягнень.
7. Введіть титри та музичний супровід у фільм.
8. Збережіть змонтований рекламний ролик у власній папці.

5. Фізхвилинка.

6. Підбиття підсумків.
· мені було незрозуміло…;
· у мене виникли такі запитання…;
· я не впорався з такими завданням…;
· мені сподобалось і я буду використовувати…

7.Домашне завдання.
Пов. п. 4.2

Немає коментарів:

Дописати коментар