5 клас. 24 Урок. Середовище опису Scratch й виконання алгоритмів.

Цілі:
· навчальна: ознайомити учнів з середовищем описання алгоритмів Scratch;
· розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;
· виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Тип уроку: Комбінований.
Обладнання: дошка, комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет, підручник, навчальна презентація, браузер, Scratch.

Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.

2. Актуалізація опорних знань.
Повторення раніше вивченого матеріалу.
1. Що таке алгоритм?
2. Важлівій порядок запису команд в алгорітмі?
3. Яким сказане від подається команда?
4. Склади алгоритм поливання вазонів вдома.

3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані «Середовище опису Scratch й виконання алгоритмів.»)

4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок.
А. Працюємо за комп'ютером : Інтерактивна вправа: https://learningapps.org/watch?v=p3djmwhz501

Б.Практичне завдання. Складіть представлений проект програми. По завершенню запустіть на виконання.

5. Фізхвилинка.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.


6. Підбиття підсумків уроку.

1. Як називається програма з якою ми познайомилися?
2. Що таке сцена?
3. Як називається виконавець в програмі Scratch?

7. Домашнє завдання.
Опрацювати вивчений матеріал.

Немає коментарів:

Дописати коментар