2 клас. 22 Урок. Як я можу використовувати геометричні фігури?

Мета: формувати предметні компетентності: формувати вміння виконувати дії з об’єктами в графічному редакторі;
розвивати ключові компетентності:
— спілкування рідною мовою;
— інформаційно-цифрова компетентність;
— уміння вчитися.

Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, презентація.
Програмне забезпечення: GCompris, Tux Paint.
Тип уроку: засвоєння нових знань і вмінь.

Хід уроку:
1. Організаційний момент.

Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.

2. Актуалізація опорних знань.
1. Для чого використовують штампи?
2. Які дії можна виконувати з об’єктами в графічному редакторі?

3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані «Як я можу використовувати геометричні фігури?»). Зверніть увагу на деякі з цих рисунків. Вони утворені з прямих ліній, кругів, трикутників. Як ви вважаєте, чи можна такі рисунки створити в графічному редакторі?

3. Фізхвилинка.

4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок.
1. На Робочому столі знайди значок і відкрий програму Tux Paint.
Виконай малюнок за зразком.
Розфарбуй фігури вказаними кольорами.

5. Розминка очей.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.

6. Підбиття підсумків уроку.
1. Якими інструментами малюють геометричні фігури;
2. Як намалювати різні трикутники або чотирикутники;
3. Як комп’ютер може допомогти вивчати математику;
4. Що таке танграм.

Немає коментарів:

Дописати коментар