2 клас. 14 Урок. Які середовища існують для об’єктів?

Мета:
· навчальна - познайомити учнів з об’єктами Робочого стола комп’ютера, навчити керувати вказівником миші, знаходити об’єкти Робочого стола;
· розвивальна - розвивати логічне та абстрактне мислення, зорову пам’ять, увагу, предметне сприйняття;
· виховна – виховувати відповідальне ставлення до власних дій під час роботи за комп’ютером, вчити дотримуватись самодисципліни, бережливо ставитись до комп’ютерної техніки; прищеплювати навички дотримання правил роботи за комп’ютером.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Хід уроку:
1. Організаційний момент.

Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.

2. Актуалізація опорних знань.
1. Як розрізняти об’єкти?
2. Як порівнювати між собою об’єкти?
3. Чи можна об’єднувати об’єкти в групи?
4. Чи всі об’єкти можна впорядковувати?

3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані «Які середовища існують для об’єктів?»)

3. Фізхвилинка.

4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок.
Завдання. Гра «Пазли»
1. 3 допомогою вчителя або вчительки відкрий пазли «Сервірування стола».
2. Переміщуй мишею або рукою пазли так, як ти це робиш зі звичайними паперовими пазлами, щоб отримати потрібне зображення.
https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=1195bca28593

5. Розминка очей.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.


6. Підбиття підсумків уроку.
Розгадай кросворд.

Немає коментарів:

Дописати коментар