11 клас. 24 Урок. Правові основи забезпечення безпеки інформаційних технологій. Відповідальність за порушення у сфері захисту інформації та неправомірного використання автоматизованих систем.

Мета: Допомогти учням засвоїти основні поняття «правові відносини», «адміністративна відповідальність», «кримінальна відповідальність», «інтелектуальна власність». Забезпечити якість вивчення нового матеріалу. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: браузер.

Хід уроку:
1. Організаційний момент.
Привітання. Перевірка відсутніх.
Хвилина Патріотичного виховання.

2. Актуалізація опорних знань.
Пропоную зачитати і проаналізувати ваші пости в соціальних мережах про правові основи забезпечення безпеки інформаційних технологій.

3. Вивчення нового матеріалу.
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані «Правові основи забезпечення безпеки інформаційних технологій. Відповідальність за порушення у сфері захисту інформації та неправомірного використання автоматизованих систем.»)

Сьогодні на уроці ми з вами детальніше познайомимося з Правововими основи забезпечення безпеки інформаційних технологій. Відповідальність за порушення у сфері захисту інформації та неправомірного використання автоматизованих систем.

4. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок.
Ознайомитися з Кримінальним кодексом України:
Стаття 182
Стаття 361
Стаття 361 - 2
Стаття 365
Визначити перелік правопорушень, кримінальну відповідальність, повторне правопорушення і покарання. Зазначених в цих статтях. Результат оформити в Гугл презентацію (1 Стаття- 1 слайд).

5.Фізхвилинка.
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору.


6. Підбиття підсумків уроку.
1. Інтелектуальна власність - це ...?
2. Морально-етичні правила інформаційної безпеки - це ...?
3. Комп'ютерна етика - це ...?
4. Які основні принципи комп'ютерної етики?
5. Які закони України ви знаєте по захисту інформаційної безпеки?

7. Домашнє завдання.
1. Доопрацювати створену презентацію, розмістіть роботу на Google диску, надайте доступ для перегляду і редагування вчителю.
e-mail для зв'язку: vip_yaroslav_tkach@ukr.net

2. Підготуватися до тестування.

Немає коментарів:

Дописати коментар